.

Se skříněmi na míru z Prahy http://www.sten-skrine.cz/ můžete vybavit nejen svůj byt, ale třeba také sídlo firmy či kanceláře. Využít je můžete k ukládání oblečení nebo k ukládání šanonů. Víte moc dobře, jak to vypadá neuspořádaně, když množství kabátů visí na věšáku a šanony rovněž dokáží pěkně hyzdit okolí. Hned se budete v práci cítit lépe, když vše bude působit tak nějak uspořádaněji. Nemluvě o tom, že to bude působit lépe také na klienty.
 

Nápaditost dobře působí na klienty

Můžete být i velmi nápadití. Zabývá se Vaše firma výrobou pečiva? Co třeba dveře od skříně s fotografiemi lahodných koláčů a křupavých rohlíků? Nebo distribujete přírodní kosmetiku? Co třeba dveře s fotografiemi květin a bylin, které tvoří základ přípravků? Že je to science fiction? Tak to jste asi neslyšeli o art designu.

.
Vybavit si sídlo firmy
3.7 (73.33%)3
Vybavit si sídlo firmy
.

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.