Nabízíme všem provozovatelům lyžařských areálů, aby se přišli seznámit s našimi sněhovými frézami. Pokud je potřebujete, obraťte se na nás. Máme je v prvotřídní kvalitě od různých zahraničních výrobců. Určitě oceníte, že vám budou podávat profesionální výkony a že je u nás seženete v různých velikostech. Uvědomujeme si, že je budete denně používat, aby tratě byly stále v pořádku.

Mají dlouholetou životnost

Viděli jste už naše sněhové frézy v akci? Pokud žijete nebo pracujete na horách, tak věříme, že ano. Vždyť ty jsou v zimním období na horách nepostradatelné. Jsou efektivními pomocníky pro všechny, kteří na horách žijí nebo pracují. I naši chataři, kteří využívají svých chat i v průběhu zimního období, si je mohou pořídit. Těm však postačí ty menší a lacinější.

Všechny dosahují prvotřídní kvality

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.