Konečně vám uplynul nekonečně dlouhý pracovní týden a vy přemýšlíte kam vyrazit? Víkendový pobyt s rodinou je ta nejlepší relaxace po úmorné práci. Hoďte všechno za hlavu a zajeďte si odpočinout na chatu. Sbírejte houby, objímejte stromy, dělejte co vás baví!

Pokud v práci netrpělivě přečkáváte krutě se vlekoucí dny a s dětskou radostí vyhlížíte pátek, je pro vás víkendový pobyt ta nejlepší odměna. Podívejte se do našeho katalogu a vyberte si chalupu, která vás nejvíc chytí za srdce. Tam můžete strávit idylický víkend.

Výběr je veliký

Máte možnost výběru z chat a chalup po celé republice a že jich tu je opravdu hodně! Nemusíte se proto unáhlit ve svém výběru a pečlivě zvažte všechna kritéria. Určitě najdete tu pravou zónu odpočinku, vhodnou zrovna pro vás. Váš víkendový pobyt si to zaslouží.

Víkendový pobyt

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.