Jste členem městské rady a právě jste schválili vybudování nového sportovního hřiště, které bude volně dostupné všem občanům. Tímto gestem si u svých obyvatel získáte obdiv. Ale měli byste plán hřiště dovést do dokonalosti, nesmíte zapomínat ani na detaily. Na hřiště chodí nejčastěji lidi sportovně založení, kteří se nebojí pohybu. Dá se tedy předpokládat, že sem budou přicházet často pěšky anebo budou přijíždět na kole. Právě proto byste sem měli nainstalovat i stojany na kola http://www.b2bpartner.cz/venkovni-vybaveni/stojany-na-kola/stojany-na-kola-na-zem/ , aby je zde mohli bez obav zamknout a jít bezstarostně sportovat.

Potěšíme i Váš nízký rozpočet

Pokud už Vám rozpočet nedovolí investovat příliš peněz, vyberte si z těch levnějších typů. Díky šikovnému filtru nemusíte hledat dlouho, co chcete.

Udělejte radost všem, i cyklistům!
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.