Řidičák na motorku http://www.autoskola-praha-mm.cz/cenik je široký pojem. Pokud i vy toužíte řídit motorku, ale ještě vám není osmnáct, určitě uvažujete o tom, jak z toho vybruslit.
Skupina AM právě pro vás!
Naše autoškola umožňuje podstoupit výcvik právě pro tuto skupinu. Tento průkaz je možné získat už v momentě, kdy je vám patnáct let. To znamená, že budete jezdit motorovým vozidlem, které svoji konstrukční rychlostí nepřevýší 45 km/h. Jejich objem je maximálně 50 cm3.
Ale kdy na to najít čas a kde peníze?
Doménou naší autoškoly je ten fakt, že přistupujeme ke každému individuálně. Je tedy možné u nás výcvik podstoupit nejen o víkendu, ale také o svátcích. Co se týče platby, můžeme vám či vašim rodičům ulehčit práci v tom smyslu, že platbu kurzovného zaplatíte ve splátkách bez dalšího navýšení!

U nás jste správně!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.