Kdo je to? Jedná se o Amerického návrháře Tommy Hilfiger který jako zdroj své inspirace odjakživa uvádí hudbu. Mezi jeho první, avšak určitě ne poslední slavnou celebritu, která se oblékla do jeho značky nepatří nikdo jiný, než Americký rapper Snoop Dog. Nyní je znám jako návrhář Britney Spears, Beyoncé nebo Rolling Stones! Také proto je dnes jedním z nejoblíbenějších návrhářů mládeže, s kterou se naprosto ztotožnil.

Na výběr máme z nepřeberného množství různých kolekcí, ale i typů oblečení značky Tommy Hilfiger které určitě stojí za zmínku. Vybereme si zde jak formální a vysoce vkusné oblečení, tak i oblečení pro běžný den nebo oblečení vhodné pro sportovce. Dále nám může nabídnout mnoho tašek všelijakých tvarů a barev nebo také parfémy osobitých vůní.

Hodinky

I přes rozmanitost svých výrobků, dělá Tommy Hilfiger také velmi populární a kvalitní hodinky všech tvarů, barev a ze všech, dnes uznávaných, materiálů.

Tommy Hilfiger

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.