V objektech, u nichž nelze opomenout potřebu denního světla, přirozeného větrání a požárního zabezpečení, se stoprocentně neobejdete bez instalace komplexu, jímž jsou světlíky.

V halách průmyslových objektů, ve skladech i v budovách sportovních a kulturních areálů by měly být na střechu namontovány kvalitní světlíky. Nejen právnické osoby však služeb dodávky a instalace tohoto produktu mohou využít. Také fyzické osoby efektivní vlastnosti prosklené střechy na bazéně, garáži i dílně jistě kvitují s povděkem. Svěřte se do rukou specialistů v oboru. Ti Vám poskytnou kompletní informace o přístupnosti konkrétních materiálů i vhodnosti jejich použití.

Pustí dovnitř světlo

Základní varianty i netypicky zpracované světlíky mohou při stavebních úpravách různorodých nemovitostí zvolit pro projasnění interiéru všichni klienti, kteří se nehodlají nechat pohltit tmou.

Světlíky

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.