Vlastníte malou zahrádku, ale chtěli byste ji mít pod dohledem? Nebo držíte v zahrádkářské kolonii hlídky? Mrznout v noci venku není nic moc. Navíc by se vám hodilo místo, kam byste uložili zahradní nářadí. Postavit boudu nebo domek ale trvá dlouho, na to teď nemáte rozhodně čas.

Přivezeme vám ho až pod nos

Mobilní domy jsou na vaši zahradu to pravé. Veškerý dovoz zařídíme za vás. Můžeme vám vypracovat nabídku na míru vašim podmínkám. Interiér si můžete zařídit podle vašich představ nebo nechat vybavení na nás. Vašim přáním se snažíme maximálně vyjít vstříc. Stačí se informovat na našem emailu nebo telefonicky. Všechny informace také naleznete na našich webových stránkách nebo přímo v naší kanceláři. Otevřeno mám denně, včetně víkendů a není pro nás problém ani jiná alternativa schůzky.


Spaní na zahrádce
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.