Ubytování Kolín se Vám snaží nabízet ty nejlepší možné prostory, kde strávit nějaký čas s rodinou či přáteli. Tím je i skvěle vybavený penzion Vigvam resortu! Celý penzion má kapacitu 42 lůžek po dvou a tří lůžkových pokojů, přičemž každý pokoj disponuje televizí, vlastní koupelnou a sociálním zařízení! Nechybí samozřejmě ani Wi-Fi zdarma! To vše jen u nás! Kontaktujte nás pro bližší informace!

Dobrodružství na Vás čeká!

Ptáte se jaké? Jedinečné ubytování v železničních vagónech! To je Orient Expres. Je to opravdu unikátní zážitek! Vlaky byly opravdu pojízdné a nacestovaly toho dost! Cestovatelská historie je vskutku široká. Můžete si zamluvit pokoj ve vagónu buď se dvěma, nebo třemi lůžky. A nemusíte se bát, že na Vás nevyjde! Kapacita našich speciálních vagónů je velká. Pro více informací nás kontaktujte!

Skvělé vybavení!
3.8 (75%)4
Skvělé vybavení!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.