Účinky infrasaun jsou velice široké, působí na imunitu, klouby, svaly, na kardiovaskulární systém, a urychluje spalování kalorií. Tyto sauny dávají i lidem méně mobilním, s nadváhou, nebo těm, kteří nemohou z jiných důvodů podstoupit klasickou cvičební zátěž, možnost účinného kardiovaskulárního tréninku.
Infračervené záření v této sauny proniká do hloubky, prohřívá hluboko položené tkáně, vnitřní orgány, svaly, a toto vše vede ke zvýšení funkce srdce a kardiovaskulárního systému. Děje se tak prostřednictvím hypotalamu. To vede i takto pasivně k účinnému tréninku kardiovaskulárního systému.

Infračervené paprsky

Infrasauna, na rozdíl od sauny klasické, působí při příjemnější a nižší teplotě. Využívá účinků infračervených paprsků, které mají pozitivní vliv na celkový zdravotní stav člověka a na celý jeho organismus.

Sauny

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.