Rozhodujete se, kterou společnost si vybrat pro odeslání vaší zásilky? Zde je několik důvodů, proč si vybrat právě naší spediční společnost. Nabízíme vám totiž mnoho výhod, které vám jen tak nějaká spediční společnost nenabídne. Balíková přeprava http://www.cargointernational.cz/preprava_baliku, kterou vám nabízíme, je nejlevnější ze všech dostupných společností. Zaručujeme vám, že ať už budete chtít odeslat cokoliv, nikdy vám neřekneme ne. I když se bude jednat o zásilku nadměrných rozměrů nebo jinou, nestandardní zásilku, pro nás to nebude žádný problém. V ceně je samozřejmě zahrnuta také služba vyzvednutí. Nebudete muset nikam chodit, složitě hledat pobočku a podobné peripetie. Vaší zásilku vyzvedneme u vás doma.

Volitelné služby navíc

Mnoho našich zákazníků oceňuje volitelné služby, které jsou součástí naší skvělé nabídky. Zajímá vás, o jaké služby navíc se jedná? V první řadě můžete svou zásilku nechat připojistit proti poškození. Tuto službu jistě oceníte v případě dražších zásilek, dále můžete využít možnost expresního odeslání, doporučené zásilky a také zásilky do vlastních rukou.

S kým poslat balíček

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.