Blbce najdeš úplně všude. Najdeš ho ve školce, škole, ale v dospělém životě jich najdeš určitě úplně nejvíc. Co ale dělat, když se ti blbci před očima hemží a ty nemáš úniku? To je pak věru problém. A nikdo nikdy nenapsal přesný návod, jak s takovými blbci zatočit. I naše parta se kvůli jednomu takovému blbci rozpadla. Partě elektrikářům Kolín by se ale tohle přece stávat nemělo. Byli nejlepší a teď je obyčejná hádka dokázala rozdělit.

Řemeslníci v kapele zazářili

Byli čtyři, vystudovaní elektrikáři, ale ne jen tak obyčejní, před jménem měli Ing. Na tom by vcelku nebylo až tak nic divného, ale že budou zároveň i všichni nadaní a muzikantští, v tom už kousek náhody být musel. Na posledním koncertu se jim ale tak skvěle vedlo, že byli naprosto sami sebou konsternováni. Když jim pak byla navíc nabídnuta pozvánka na velký festival, dovedete si představit, jak šťastní byli. Stejně, jako kdyby v zaměstnání získali výhodnou zakázku.

Rozpad party kvůli blbci
3.8 (75%)4
Rozpad party kvůli blbci
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.