.

http://www.technorol.eu/markyzy

V dnešním menším tématu se podíváme na rozdělení a typy markýz. Základní rozdělení je na pevné a pohyblivé, pod těmito pojmy si každý jistě představí, co vlastně znamenají. Pevné jsou již dané, ale pohyblivé se dále dělí na ty s ručním pohonem a s elektrickým motorem. Takže toto rozdělení je dáno podle typu pohonu.

Další kritéria

Dále se pak člení podle způsobu uložení látky. Zajímavé je, že jakmile se o něčem dozvíme více informací a přijdeme tomu, jak se tak říká, na chuť, tak si tuto věc daleko více zafixujeme. Napadají nás pak nové možnosti a využití. Lépe se tak zorientujeme ve výběru a máme lepší a optimálnější pohled na věc. A to by pro nás mělo být podstatné. Důležitou roli v takovém výběru bude jistě hrát i fakt, jestli máte kam takovouto markýzu umístit. Je spousta možností, kde by vám mohla dělat parádu. Ať už zastřešení terasy nebo balkonu, či lodžií. 

.
Rozdělení a členění
4.5 (90%)2
Rozdělení a členění
.
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.