Využijte této jedinečné příležitosti a přihlaste své dítě na letní tábor. S námi se mu jistě bude líbit. Vždyť jsme pro děti přichystali velmi zajímavý program. Bude tentokrát zaměřený na Harryho Pottera a jeho kouzla a čáry. Děti Harryho Pottera mají rády. Proto věříme, že s ním rády pojedou do známých Bradavic. Pusťte děti s námi.

Děti se naučí kouzlit a čarovat

Kdo by nechtěl umět kouzlit a čarovat? Asi každé dítě, ale i dospělí by to s radostí uvítali. Na našem letním táboře k tomu dostanou vaše děti dostatek příležitosti. Letos jsme ho věnovali Harrymu Potterovi a jeho kouzlům. Až dětem řeknete, co se naučí, určitě budou chtít s námi jet. Nezapomeňte je přihlásit. Stráví s námi nezapomenutelných deset dní prázdnin.

Rodiče na fotkách denně mohou sledovat jeho průběh

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.