Pokud si chceme vytvořit domácí relaxační zázemí, tak rozhodně bychom měli pouvažovat o vířivce, která by na našem seznamu neměla chybět. V dnešní době není problém si zakoupit vířivku přesně na míru, která nám bude vyhovovat do našich prostorů. Klidně může být doma nebo ve venkovním prostředí na terase nebo v zahradě. Záleží na možnostech a také instalaci a přístupu vody. Její použití ovšem není nijak omezující a lze si její trysky vychutnávat klidně po celý rok, ačkoliv ji nejvíce oceníme spíše v chladnějším období. Nemluvě o tom, že když ji umístíme do zahrady, tak při teplém večeru si můžeme dopřát jemnou sílu trysek, které budou masírovat naše tělo a ještě si užívat blažený pohled na hvězdné nebe.

vířivka nazahradě

Vířivka pomáhá v prevenci

Je pravdou, že v dnešní době jsme všichni vystaveni stresovým situacím. Jak je prokázané, tak stres rozhodně neprospívá našemu zdraví. Pokud budeme pravidelně navštěvovat tuto skvělou koupel s relaxací, poté prospějeme svému tělu. Trysky, které jemně masírují naše svaly, tak je nejen uvolňují, ale také mají vliv na cévy, kyslík v krvi, čímž se zlepší krevní oběh a právě se tímto způsobem odbourává stres. Zároveň se potlačuje únava, posiluje kondice a imunitní systém. Je to zkrátka skvělá investice do zdraví.

vířivka

Péče o naši krásku

Pravidelné koupele se ale neobejdou bez správné údržby vody. A stejným způsobem, jak se ošetřuje bazénová voda, tak je třeba pořídit vhodnou chemii do vířivky, abychom měli záruku čisté a zdravé vody pro naše tělo. Chlórová chemie je přirozeně nejúčinnější formou, jak dokonale odstranit všechny nežádoucí látky, je také poměrně dobře finančně dostupná, ale ne každý je s ní spokojený. Nicméně pro takové uživatele je možné lepší pouvažovat o kyslíkové chemii, která je v soukromé vířivce dostačující a skutečně nedráždí nijak pokožku. Kdo by tápal v tom, jak se nejlépe postarat o vodu ve vířivce, může se poradit s odborníky a zvolit tak doporučené přípravky. Poté si nadále užívat dokonalý relaxační odpočinek.

Relax po celý rok

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.