Mnoho stránek nabízí i možnost registrace. Neměla by to být povinná součást při zadávání, usnadňuje však většinou správu vašeho inzerátu a ulehčuje opakované zadávání toho samého, či různých dalších. Pokud je u nabídky uváděno, že jste registrováni, pak to zvyšuje i důvěryhodnost pro potenciálního zájemce. Není také problém váš inzerát třeba průběžně upravovat, jak se mění vaše potřeby, či priority. Většina registrací sebou nese riziko, že vám budou zasílány i různé nabídky, ale u slušných stránek se dá tato možnost vypnout, pokud o nabídky nestojíte.

Nabídka z minulé pětiletky

Než se odhodláte k použití inzerce zdarma, měli byste se podívat na nejstarší inzeráty. Pokud vlastník stránek v úvodu hrdě prohlašuje, že v obsahu je jich 300 000, může to být pravda, ale nabídky starší než pár měsíců jsou naprosto k ničemu. Může jít o sice stále aktuální nabídky, ale seriózní portál po několika měsících ty staré vyřadí, pouze u registrovaných uživatelů je na to upozorní a umožní jim stejný zápis vložit opětovně na další období.

Registrace – ano či ne?
5 (100%)4
Registrace – ano či ne?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.