http://zars.cz/poslat-odkaz/?adresa=jizni-cechy/jihocesky-kraj/cesky-krumlov/kaplice-2007029 Pročítáte first minute nabídky a hledáte nejvhodnější místo pro vaši letošní dovolenou, když tu vám padne do oka nadpis v pravém sloupci portálu – pronájem chalupa.
U téhle chalupy moře určitě není, ale za to vypadá kouzelně. Možnost topit večer v krbu, grilovat na zahradě, koupat se v bazénu. Oplocená zahrada je ideální, protože s námi může jet i náš malý pejsek. Běžím s nápadem za manželem a ptám se ho na názor: „Tak co říkáš návrhu pro letošek? Pronájem chalupa – pro změnu.“

Život je změna

Nebude tam žádný delegát a žádné časy, kdy musíme jíst. Kdy vstaneme, kam půjdeme a co podnikneme, bude jen na nás. Není to bezva? V případě tohoto druhu relaxace -pronájem chalupa – bude skutečně platit, že jaký si to uděláš, takový to máš. Tak honem do cestovky, ať tam na nás nezbude nějaká chatrč!

Pronájem chalupa
4.5 (90%)2
Pronájem chalupa
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.