Nejen suchý vzduch škodí našim sliznicím. V dnešní době, kdy je spousta budov zateplena a opatřena plastovými okny stále častěji narážíme na problém příliš vlhkého prostředí, zaviněného dobrou izolací budov. Vzniká tak nebezpečí plísní, které jsou pro nás velmi škodlivé, ale také může omítkou pronikat vlhkost až k dřevěným nosníkům budov a takto vznilá hniloba je může nenávratně poškodit.

Naše odvlhčovač e vám pomohou

Dobře zvolený odvlhčovač dokáže tento problém účinně vyřešit. Nabízíme přístroje, jak pro domácí použití, tak i profesionální. Dále nabízíme typy adsorbční, které jsou schopné odvádět vlhkost i při teplotách pod nulou nebo bazénové, které se zase vyznačují tichostí v chodu, ale také jsou odolné výparům agresivních chemikálíí, použitých k desinfekci bazénů. Nabízíme opravdu širokou nabídku od renomovaných výrobců, kteří už mají na tomto trhu i dostatečně dlouhou zkušenost.

Přílišné vlhko škodí
4 (80%)2
Přílišné vlhko škodí
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.