.

Představujeme vám nový způsob bydlení, které je levné a navíc i pěkné. Mobilní domy nabízejí možnost celoročního bydlení, ale také víkendového bydlení, což znamená, že tyto objekty můžete mít i jako chatičky. A kolik to vlastně stojí? Víkendová chatka je již za 79 000 Kč a objekt k celoročnímu bydlení pak za 200 000 Kč a to není vše, protože v ceně je jak vybavení, tak i dovoz objektu na váš pozemek. Chcete znát další výhodu? Ta vám taktéž udělá radost, protože výhoda spočívá v tom, že nebudete potřebovat stavební povolení.

Rozšířený výběr

V současné době jsme rozšířili výběr o modulové objekty. Ty sice stavební povolení vyžadují, ale zase dostanete i číslo popisné. Vyberte si u nás z velké nabídky a prohlédněte si buď fotky, nebo nás můžete navštívit na našem prodejním místě.

.
Představujeme vám nový způsob bydlení
5 (100%)1
Představujeme vám nový způsob bydlení
.
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.