Parné léto se dá vydržet jen ve stínu, nejlépe u vody a s kvalitním nápojem, který vás osvěží. Když bude tento nápoj domácí, tím lépe, protože obchodní balení obsahuje mnoho umělých dochucovadel, které nejsou zapotřebí. Náš okurkový sirup pro výrobu domácí limonádu vám poskytne spoustu úžasné chutě, kterou jsme vyprodukovali z čerstvé české zeleniny. Vše, co v nápoji najdete, je 66% čerstvá okurková šťáva, voda, cukr, kyselina citronová, kyselina sorbová a pektin. Nenajdete tam proto nic víc, než co je nezbytné pro to, abyste si vychutnali přírodních chutí.

S námi už stačí jen přidat vodu

Příprava domácích limonád mohou být velice složité, ale s námi nemusí. Jediné, co budete muset s naším sirupem udělat, je naředit ho obyčejnou vodou a tak z něj vytvořit lahodnou domácí limonádu. To je vše. Navíc naše produkty můžete využít i jako vhodný a netradiční dárek pro vaše blízké, a to díky nevšední skleněné lahvi. A kdyby vám to nestačilo, tak vám poskytneme i dopravu zdarma.

Poskytneme vám na léto nejlepší osvěžení
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.