https://eshop.techneco.eu/Proti-rasam Váš bazén si zaslouží tu nejlepší péči. Je důležité udržovat bazénovou vodu průzračně čistou, aby byla vhodná ke koupání a nebyla nebezpečná pro zdraví koupajících a také je důležité pečovat o celé bazénové zařízení. Abyste touto prací nestrávili celé léto, máme tu pro Vás vysoce kvalitní přípravky pro úpravu bazénové vody a pro péči o Váš bazén, které Vás zbaví starostí. Například bazénový přípravek proti řasám je velmi důležitý, pokud se voda ve Vašem bazénu začne měnit z průzračně čisté na hnusnou zapáchající břečku. Pokud se stane, že stěny Vašeho bazénu jsou jakoby oslizlé a naleznete na nich hnědé či zelené povlaky, tak nutně potřebujete tento přípravek.

Zajistěte svému bazénu opravdu průzračně čistou vodu

Řasy se začínají množit a růst ve vodě, která obsahuje málo chloru či dokonce vůbec žádný. Musíte si uvědomit, že je důležité provádět pravidelnou kontrolu za pomocí testerů a že ve dnech, kdy hodně svítí sluníčko a teploty stoupají, se chlor rychleji vypařuje a tak je potřeba jej dodávat do vody častěji. Také při velkém využívání bazénu se chlor z vody vytrácí daleko rychleji. Takže pokud zjistíte, že Váš bazén začíná vypadat nevábně, tak ihned použijte některý z našich přípravků pro šokovou terapii, který Váš problém velmi rychle vyřeší. V naší nabídce naleznete více druhů těchto přípravků a v různě velkých baleních od nejlepšího dodavatele na trhu a za velmi výhodných cenových podmínek.

Péče o Vaše bazénové zařízení bude jednodušší s našimi přípravky
3 (60%)1
Péče o Vaše bazénové zařízení bude jednodušší s našimi přípravky

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.