Nebaví Vás celou dobu jen ležet na pláži a koupat se v moři? Pak Vám Chorvatsko dovolená nabídne mnoho destinací, okolo kterých je velké množství věcí k vidění. Na své si přijdou jak sportovci, tak i milovníci historie, umění apod. Za návštěvu také stojí chorvatské vnitrozemí a milovníci přírody jistě ocení nádherné národní parky, kterými se Chorvatsko může pyšně chlubit.

Co takový Kvarner

Název Kvarner není v České republice příliš známý. Ale když Vám Dovolená Chorvatsko sdělí, jaká letoviska a města se v něm nacházejí, tak zjistíte, že až tak neznámý úplně není. Do tohoto regionu spadají známé ostrovy jako Rab, Krk a Pag. Kvarnerská riviéra má dlouho historii, vždyť sem turisté jezdí už od 19. století. Můžete zde obdivovat bohatou faunu i floru. Výhodou je, že je zde poměrně stabilní počasí. Nejstarším zdejším letoviskem je Opatija, patří sem tak Crikvenica či Omišajl.

Objevujte krásy Chorvatska
4.8 (95%)4
Objevujte krásy Chorvatska

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.