Minula regál s označením A-C a zamířila si to k odborné literatuře, jejíž ulička byla mnohem menší než beletrie. Potřebovala rychle sehnat odborné publikace ke své magisterské diplomové práci, které jí doporučila její vedoucí. Docentka jasně naznačila, že má Alice skluz ve vypracování, takže teď bylo na Alici, aby si zatraceně pohnula, zrušila všechny akce, které má na následující dva víkendy a zasedla ke svému laptopu, aby konečně začala pracovat alespoň na základních dílech – a to docentka ani nevěděla, že primární literaturu nemá Alice ještě ani sehnanou, natož aby ji stihla přečíst.

Kýžený klid

Alice nedokázala ani vyjádřit, v jak neskutečném stresu se během několika hodin ocitla. Nejspíš napíše rodičům, jestli by se nemohla přijet připravovat na psaní diplomové práce domů.

Obhajoba se blíží
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.