Děláme tak dobrou zmrzlinu , že o ní ví široko, daleko snad každý. Neznáme nikoho, kdo by si na ní nepochutnal. Je prostě skvělá. Děti když jsou ze školy okolo nás, nikdy se nezapomenou zastavit. Někdo si dá kopečkovou, jiný točenou. Je to celkem jedno, protože obě jsou úžasné. To děti moc dobře vědí, a proto se u nás vždycky zastaví.

Tolik různých chutí najdete jen u nás

Máme tolik různých chutí zmrzliny, že kdybyste chtěli ochutnat všechny, museli byste k nám chodit hodně dlouho. Je tak báječně osvěžující, že vám určitě zachutná. Tu výbornou chuť vám nic jiného nenahradí. V klidu se u nás posaďte, objednejte si pohár a pomalu si ho vychutnávejte. Takovou báječnou pohodu najdete jen u nás. Tak přijďte k nám posedět.

O naší cukrárně ví snad každý
Ohodnoťte příspěvek
O naší cukrárně ví snad každý
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.