http://www.ubytovny-praha.net/kontakt/ Proč levné ubytování v Praze?Někdy vás poskytovatelénechávají stát, stejně jako rozum daleko za sebou, protože ceny začínají již na 100 korunách na den! Garance nejnižší ceny, spolu s příjemným prostředím a pohodlím, které poskytují, vám zaručí nezapomenutelné zážitky na celý život! Pohodlí a jemnost, s níž se tam s vámi zachází, daleko překračují možnosti například salónů rozkoše. To dennodenně dokazuje náš skvělý personál. Samozřejmostí je Wi-Fi, i možnost online rezervace předem prostřednictvím rezervačního systému na webových stránkách volnypokoj.cz.

Prima je v centru

Městská čtvrt P-1 vám může nabídnout skvělé zážitky v podobě návštěvy zejména historických míst – Pražského hradu, Karlova mostu, či proslulého Národního divadla. Je tam také mnoho klubů, z nichž nejznámější jsou například Reduta a Agharta. Mnoho míst, která lze navštívit, ukazuje návštěvníkům prosperitu města jako takového. Spousta restaurací, hospůdek a kaváren, čeká jen na vás, aby z vás vytáhly spoustu peněz, které opravdu nejsou všechno!

Nocleh za hubičku

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.