Svítící obojky pro psy nejsou jen tak ledajaké výstřednosti na trhu, nebo zářící bezúčelné doplňky pro majitele, kteří už nevědí, co koupit. Ač se to na první pohled nemusí zdát, jsou vysoce bezpečnostním prvkem. S nimi se už nemusíte bát jít večer na procházku bez vodítka. LED pásky účinně svítí a Váš mazlíček je tak nepřehlédnutelný i v těch nejtemnějších večerech.

Kvalita za nízké ceny

Kvalitní materiály, ze kterých jsou obojky vyráběny, jsou vodotěsné a designově líbivé s praktickou přezkou. Pokud se tedy zamyslíte nad všemi výhodami, které přináší a pohlédnete na naši cenu, za kterou Vám je nabízíme, musíte uznat, že jsou velice příznivé. Krom toho máte na výběr z několika barevných variant a velikostí, takže si vybere opravdu každý.

Nejen zářící doplněk
Ohodnoťte příspěvek
Nejen zářící doplněk

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.