My tímto nadpisem nechceme vůbec tvrdit, že jste hloupí! My samozřejmě neznáme hodnotu vašeho IQ, naměřeného při vašem posledním pokusu dostat se konečně i do MENSY, když už máte ten doktorát z práv na plzeňské právnické fakultě Západočeské univerzity. My vůbec nevíme jak jste inteligentní a zda-li vůbec a je nám to srdečně jedno. My vám chceme jen poradit (pokud to ovšem potřebujete), jak zoptimalizovat při vašem podnikání daňovou zátěž.

Buďte chytří!

My tím nechceme tvrdit, že nejste chytří, nebo alespoň vychytralí, ale je možné, že někdo z vás opravdu ještě neslyšel o offshore společnostech, které řeší tyto, jak se říká, daňové záležitosti. A to je škoda, protože by vám to mohlo být docela ku prospěchu.A co je člověku ku prospěchu (zejména finančnímu), to je přece dobré, ne?

Nebuďte hloupí!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.