300x300anavy.jpg

Na každé jednotlivé zásilce záleží! Myslíte si, že když odesíláte pouze jeden balík do zahraničí, nejste pro nás dost dobrý zákazník? Omyl, co není dnes, může být zítra. Není přeci všem dnům konec, a kdoví, jestli se za rok, či dva, váš byznys nerozjedete naplno a naše služby budete využívat každý den! Neexistují malí klienti, existují pouze jejich požadavky na doručení a ty jsou pro nás závazné! Je jedno jestli se jedná o tuzemsko, nebo cizí země. Vždy je potřeba včas a v perfektní kvalitě zjistit precizní spedici! A to my umíme, dovolíme si konstatovat, že umíme! Máme mnoho let zkušeností, tisíce najetých kilometrů a chuť. Chuť udělat něco navíc, něco co vám jinde nenabídnou, protože to není za peníze k mání! Vstřícnost k našim zákazníkům, osobitý přístup, zájem na jejich zásilkách a úsměv při každém setkání.

ac7-336x280.jpg

Sledování zásilky

Je skvělá záležitost, kterou si můžete již na začátku online objednat! Vždy budete mít jasnou povědomost, kde se právě zboží nachází a hlavně kdy dorazí k adresátovi, nebo k vám. Podrobně si prostudujte na našich stránkách i další možné služby a v klidu je čerpejte!

Na balíku záleží
Ohodnoťte příspěvek
Na balíku záleží
4-190x300.gif

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.