Chtěli byste si vyzkoušet nějaký extrémní adrenalinový sport, ale máte strach, že to nezvládnete? Zvládnete! Během kurzu se naučíte, co vlastně snowkiting představuje a ještě si užijete spoustu zábavy.

Když budete umět základ, přijde ještě větší zábava. Snowkiting má totiž spoustu levelů, od klidné jízdy po rovinách, přes freestylové triky, po zdolávání ostřejších terénů v dlouhých poletech i desítky metrů vysoko a daleko.

Obraťte se s důvěrou na nás

Proč právě my? Tak zaprvé máme 8 let zkušeností. Nabízíme i základní kurzy na snowkiting za perfektní cenu. Můžete si vybrat z několika kite center po celé ČR, podle toho, které Vám bude nejvíc vyhovovat. A v neposlední řadě jsme jednou z pouhých tří legálních škol s oprávněním k výuce.

Možná promrzlé tváře a neskutečné vyžití a zábava, to je snowkitting!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.