Možná jste i Vy měla kdysi kdesi v malé krabičce se sametovým vnitřkem svou památku na babičku, své první dětské náušnice , které jste od ní dostala. A i když jste již zvolila jinou formu ozdoby pro své ušní lalůčky, jistě jste čas od času onu krabičku s láskou otevřela. Bohužel se řízením osudu někdy stává, že lidé o své cenné věci přijdou, smutné je to o to víc, byly-li dané věci pro Vás cennější citově než byla jejich tržní hodnota.

Dopřejte totéž i své vnučce

Máte-li tedy i Vy svou vnučku, které byste chtěla dopřát něco podobného, aby i ona měla svůj šperk s příběhem, ale své památeční náušničky již nemáte, nesmutněte, nic není ztraceno. Vždyť Vaší vnučku potěší především fakt, že jsou od Vás, můžete jí tak jednoduše koupit nové a začít nový příběh. Vyberte si u nás z široké nabídky pro malé i větší parádnice, dárečky dostanete v krásné a originální krabičce.

Máte svou památku na babičku?
Ohodnoťte příspěvek
Máte svou památku na babičku?
ac7-336x280.jpg
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.