kyslíkové tablety patří mezi přípravky tak zvané bezchlorové bazénové chemie a dokáží upravit bazénovou vodu naprosto stejným způsobem jako běžné chlorové přípravky, jen šetrnějším způsobem, bez chlorového zápachu a bez jakýchkoliv jiných změn vlastností vody. Takže pokud také patříte k lidem, kteří jsou přecitlivělí na chlor nebo trpíte nějakým kožním problémem či alergií, tak je tento přípravek pro Vás přesně tím pravým k úpravě Vaší bazénové vody. Tak jako chlorové přípravky zabezpečí Vaši bazénovou vodu před vznikem bakterií a mikrobů, kteří by mohli způsobovat nejrůznější problémy, jako jsou třeba řasy a podobně a udržuje tak vodu ve vysoké kvalitě a vhodnou ke koupání.

U nás najdete všechny přípravky bezchlorové chemie za skvělé ceny

V naší nabídce naleznete kromě tablet také další přípravky bezchlorové chemie, jako jsou například krystaly nebo kapalný aktivní kyslík, které můžete také použít k úpravě bazénové vody. Záleží jen na tom, která varianta Vám více vyhovuje. Také si můžete vybrat z různě velkých balení, podle Vaší potřeby a každopádně Vám doporučujeme pro větší účinnost těchto přípravků si pořídit ještě aktivátor, který jejich účinnost zvýší a urychlí. Veškeré tyto přípravky pro Vás tedy máme v naší nabídce společně s dalšími přípravky a také s velkým množstvím bazénového příslušenství za velmi příznivé ceny na trhu. U nás prostě najdete všechno na jednom místě a ve vysoké kvalitě.

Kvalitní přípravek k šetrnému ošetření bazénové vody
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.