Stává se, že člověk někdy potřebuje něco přestěhovat. Něco, co přesahuje běžné množství a rozměry a co se z tohoto důvodu nevejde do klasického osobního auta, které takový člověk má. Pokud ho tedy vůbec má.

A zrovna tak může vyvstat obdobný problém i s větším počtem spolucestujících, kteří by se měli svézt stejným vozidlem. A kteří se do toho, co vesměs míváme, nevměstnají, ani kdyby se na sebe mačkali sebevíc.

A pokud taková situace nastane, nezbývá nic jiného než najít nějaké alternativní řešení. A toto se skutečně najít dá. Každý z našinců, který má řidičský průkaz B, si přece také může půjčit dodávku. A do té se pak vejde daleko větší náklad či daleko více lidí než do osobního vozu.

dodávka u moře

A kde si takovou dodávku půjčit?

Půjčoven je v naší zemi určitě dost. Nepočítal jsem je ani nehledal.

A možná ani vy jste dosud nehledali. A možná i jenom proto unikla vaší pozornosti půjčovna dodávek Praha 5. Což je firma, která nabízí právě pronájem dodávek, a to v Praze a v Pardubicích. Právě zde si může kdokoliv půjčit ideální typ a velikost, přičemž má na výběr ze značek Citroën, Peugeot a Ford Tranzit. A s takovou dodávkou se pak lze pohybovat jak po České republice, tak i v cizině. A aby to měl zákazník ještě snazší, nabízejí mu tady i půjčení rudlu ke stěhování těžších nákladů, i půjčení navigace, aby na cestách zbytečně nebloudil.

dodávka na cestě

Takovou dodávku si tu lze půjčit kdykoliv a na jakkoliv dlouhou dobu, po dohodě si ji lze vyzvednout třeba i mimo pracovní dobu nebo si ji nechat kamkoliv odvézt.

A když člověk dodávku má, má jistotu, že je tato v bezvadném stavu. Protože zdejší vozy procházejí pravidelnými servisními prohlídkami a jsou kontrolována při každém vrácení, a tak nehrozí nemilá překvapení.

A pokud si někdo netroufá takovou dodávku sám řídit nebo se mu do toho z nějakého důvodu jednoduše nechce? Pak si lze v této firmě zajistit i autodopravu, stěhování či expresní přepravu zboží či si půjčit i řidiče.

A co byste chtěli víc?

Kde vzít dodávku?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.