Lámete si hlavu, kam v létě vyrazit k moři? Nemáte rádi přeplněná letoviska, kde je více Čechů než domorodých obyvatel? Využijte nabídka Chorvatsko dovolená a vypravte se s námi do některého z překrásných chorvatských apartmánů. Můžete volit místa jak rušná a proslulá nočním životem, tak i klidná místa, kam noha turisty už dlouho nevkročila.

Jižní Dalmácie – to pravé místo pro Vás

Dovolená Chorvatsko Vás zve na poznávání krás jižní Dalmácie. Nevadí-li Vám dlouhé cestování, pak Vás tato část Chorvatska jistě nadchne. Centrem jižní Dalmácie je Split, který je dokonce zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Čeští turisté sem jezdí převážně do letovisek okolo měst Omniš a Makarska. Oblíbené jsou také přilehlé ostrovy, například Hvar či Brač. Na své si zde přijdou i milovníci hor, kteří nesmí zapomenout navštívit pohoří Biokovo. Pláže jsou tu převážně písečné.

Kam k moři
3 (60%)1
Kam k moři

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.