Najděte si nový byt, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám a to třeba někde v centru u Václavském náměstí, ať to nemáte do práce daleko, pokud denně dojíždíte metrem na stanici Můstek a Vaše firma má zde nedaleko kancelář. Ušetříte tak spoustu času a zbyde Vám volný čas i na další koníčky, které jste kvůli dlouhé dálce nemohli dělat. Každých třicet minut navíc je fajn!
 

Kde hledat bydlení?

 
Prvně kontaktujte Vaše kamarády a známe, zda o něčem neví a řekněte jim o Vašich požadavcích. Na základě toho postupujte dále, je jasné, že nejspíše nebudete moct jen tak ze dne na den odejít, ale budete muset informovat majitele bytu o ukončení nájmu. Ve smlouvě nejspíš máte, že výpovědní lhůta je x měsíců. Potom si vše nechte odvést profesionály od stěhování Praha .

Je Vám v bytě těsno?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.