Je to smůla, ale i ve Váš velký životní okamžik se musíte zaobírat penězi. Bohužel, současná svatba se kolem nich točí od začátku do konce. A to i před oltářem. A tím nemáte na mysli poplatek za obřad a kněze, ale především svatební toaletu nevěsty. Budete se brát v kostele, takže musíte jednoznačně zvolit konzervativní model s dlouhou sukní a nepříliš vyzývavým výstřihem. A to něco stojí.

Dobře si rozmyslete, co si obléknete

Máte v podstatě několik možností. Šaty si můžete nechat ušít na míru. Výhodou by pak mimo to, že by Vám dokonale padly, bylo i to, že byste si je mohla nechat na památku. Na to ale nemáte peníze. Potom si róbu můžete půjčit v některé z půjčoven. Tato možnost je především snadná a pohodlná, ale také dost drahá. Takže nezbývá, než zapátrat po klasických dlouhých večerních dámských šatech v bílé barvě, které se budou tvářit jako pravé svatební.

Jak ušetřit na svatbě?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.