Přicházíme nyní s jedinečnou nabídkou na kvalitní bílou tabuli. K čemu bude sloužit? Slouží k zapisování potřebných údajů například při školení, výuce ve škole a podobně. K dispozici máme několik druhů, záleží pouze na vás, který druh vám bude nejlépe vyhovovat. V případě, že budete mít o některou z nich zájem, stačí se na nás obrátit a objednat si ji.

Slouží k výuce i ke školení

Ve většině našich škol se stále ještě používají ty klasické černé. My přicházíme s nabídkou na pořízení moderních bílých tabulí. Je možno si vybrat z několika druhů (nemagnetické popisovací, popisovací magnetické, popisovací se čtverečkovaným rastrem a další). Nejlevnějším druhem je nemagnetická popisovací. Všechny máme na skladě, takže vám je můžeme dodat.

Hodí se do vašich kanceláří

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.