Najdou se v naší společnosti opravdu takové, kterým se velice daří. Někdy je to dáno tím, že nemají žádné starosti a zkrátka se jim daří, jindy je to dáno na úkor těch ostatních. Často nasadí závratné částky, které všechny odrovnají. To si však mohou dovolit spíše velké korporace, http://www.epravo.cz/top/zakony/sbirka-zakonu/zakon-ze-dne-25-ledna-2012- které mají finanční prostředky na to, aby se udržely na špici, i když trochu, tedy občas hodně popustí uzdu. Aby si taková velká společnost udržela jisté zákazníky nebo dostala zakázku, je schopná a ochotná často udělat všechno. Tedy například jít i s cenou tak nízko, že ji žádná další firma nemůže konkurovat. Nebude mít sice žádný výdělek, ale to jim zřejmě v jedné akci tolik neublíží, ale nějakou jinou malou firmu by to zřejmě zruinovalo.

Rozdíly

V tomto jsou zřejmě ty největší rozdíly, které tak můžeme pozorovat mezi velkými a menšími firmami, jenomže ty malé si to zase šikovně dokážou vynahradit. Pořídí si nějaké levnější nebo preciznější stroje, a tak jsou schopni dodávat zase těm velkým něco, co potřebují nebo něco čím se nezabývají. Vláknový lasertaké pořídíte za velice slušnou cenu a můžete s ním pracovat další roky, protože údržbu budete mít zajištěnou. 

Firmy, kterým se daří

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.