Jestliže budeme vycházet z faktu, že na světě je stále mnoho lidí kuřáků, navzdory výhrůžným nápisům na krabičkách od cigaret, navzdory vysoké ceně cigaret a tabákových výrobků, možná budeme údivem krčit obočí. Nyní je tu však perfektní řešení pro všechny z nich, a tím jsou elektronické cigarety.
Elektronické cigarety jsou ideální a moderní volbou pro všechny kuřáky, kteří zatím nehodlají definitivně přestat, nicméně jistá negativa kouření milerádi oželí. Nemáme nyní na mysli přímo cenu, byť i ta je u elektronických cigaret výhodnější, jde zejména o zápach cigaretového kouře.

Kouření bez zápachu

Ano, u elektronické cigarety odpadá onen velmi nepříjemný vedlejší produkt, kterým je typický zápach cigaretového kouře. Potažmo tudíž odpadá nepříjemný zápach z rukou, v nichž cigaretu držíte a pochopitelně také z oděvů a, kouříte-li doma, i z vybavení bytu.

Elektronické cigarety

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.