Internetové připojení v dnešním světě ovládá společnost a jejich volný čas. Sedíme na zastávce a čekáme na autobus nebo sedíme u doktora v čekárně a čekáme než nás sestra vyzve do ordinace. Možnost připojit se na internet je již možné všude. Postačí jen telefon, tablet či notebook a připojení k internetu. Připojit se můžeme pomocí wifi připojení či prostřednictvím internetových dat.

Do telefonů a počítačů lze nainstalovat mnoho internetových prohlížečů, jako např.: Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox či Operu. Každý z nás má oblíbený jiný.
Internetové připojení

Co všechno nám nabízí internet? Přináší nám zajímavosti a aktuality z okolí a ze světa. Víme, co se kde odehrálo, prostřednictvím aktuálních portálů jako např. Živě.cz, Novinky.cz nebo Tn.cz a mnoho dalších…

Během dlouhé cesty již nepotřejeme ohromné mapy, postačí pouze chytrý telefon s aktuální navigací. Dnešní navigace nám už i sdělí dopravní omezení či dopravní nehody.

Jedeme na dovolenou a potřebujeme zjistit jaké bude přibližné počasí a co si s sebou zabalit. Během chvilky shlédneme na internetu počasí u nás i v zahraničí, a dokážeme zjistit třeba i teplotu vzduchu a vody ve Španělsku. No není to úžasné?
malá klávesnice

Nevíme si rady co uvařit? A když už dostaneme nápad uvařit o víkendu svíčkovou omáčku s domácím knedlíkem , nevíme jak na to? Opět nám stačí internet k tomu, abychom zjistili, co vše potřebujeme nakoupit, jak pokrm uvaříme a kolik času u plotny strávíme.  

Už nám ani nemusí v domácnosti překážet obravská knihovna knih, na čtení je doporučován tablet , do kterého si můžete stáhnou všelijaké knihy, romány, pohádky.

Nechceme strácet čas procházením po obchoďáku před Vánocemi? Využijme internetové obchody,  které nám nabízí široký sortiment a brzké doručení. Hlavně ušetříme čas a někdy i peníze.

Během prohlžení internetu by jsme neměli opomíjet na bezpečnost zařízení. Během připojení na síť, hlavně na tu nezabezpečenou (kde nemusíme u wifi připojení zadávat heslo) by jsme měli být chránění antivirovým program.  Na trhu je jich mnoho dostupných např. Avast Antivirus, AVG, či McAfee a pod.

 

Dnešní možnosti internetového připojení

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.