Získejte nenáročně kontakty na své budoucí zákazníky a obohaťte naše také o Vaši společnost. Nezůstávejte sedět v kanceláři a čekat, až si Vás klienti najdou, vyjděte jim naproti, tedy obrazně řečeno.

Nečekejte na vhodnější okamžik a zakupte databáze firem ještě dnes. Připravte se být ohromeni, jsme profesionálové, kteří vědí, co si jejich zákazníci žádají. Povedlo se nám úspěšně nashromáždit přes 220 tisíc firem z českého prostředí s jejich základními kontakty.

E-mailová databáze

Dáváte přednost komunikaci přes e-mail před telefonickými kontakty? Pak tu máte u nás připravenou e-mailovou databázi firem. Tento typ databáze firem obsahuje název firmy, její adresu včetně kraje a okresu a především e-mail.

Databáze firem
4 (80%)9
Databáze firem

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.