Když se řekne školní tabule. Co si vybavíte pod tím pojmem vybavíte? Píšete-li si k vašim rokům již koncovku -sát, vybavíte si nejčastěji černou nebo zelenou tabuli, vyrobenou ze dřeva, která se dá vytáhnout nahoru a stáhnout dolů a také se dá většinou rozevřít. Naše bílá tabule to sice není, ale určitá analogie by se tu našla..
I naše bílá tabule lze nainstalovat tak, aby se dala otevírat – tedy měla tři křídla a je na ní pak dvakrát tolik místa na psaní. Dost místa na nově probírané učivo i zkoušení. I dnes se většina vyučování se děje před školní tabulí. Pan učitel – dnes většinou paní učitelka – před tabulí stojí a píše na ni poznámky.

Nejlepší bílé tabule hledejte u nás!

Přijďte, kupte a nainstalujte bílá tabule od nás! Tak jednoduché to je.

Co si vybavíte?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.