Kromě oblečení, zásypů a chrastítek, jsou to pořád i látkové pleny. I když je nahradily jednorázové varianty, pořád se každá maminka vrací i k tomuto řešení, protože je mnohem úspornější. Zatím, co jednorázové varianty vyhodíte po prvním použití, tuto verzi jednoduše vyperete a využijete opakovaně. Jsou i oblíbenou hračkou, bez které miminko neusne, a taky praktickou pomůckou při koupání nebo utírání.

Bez alergické reakce

Zatím, co papírová verze ušetří váš čas s přebalováním, látkové pleny jsou natolik kvalitní, že nezpůsobují alergickou reakci. Na výrobu jsou využité kvalitní materiály a jednoduše se dají sterilizovat vyvářkou nebo žehlením. Jsou vyžadované i pro zdravý vývoj nožiček miminka a nezbytné v každé povinné výbavě děťátka.

Co je základem výbavy pro miminko?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.