Nejenom laická veřejnost, ale také odborníci na kouření, se neustále přou o tom, zda je tzv. elektronické kouření bezpečné a zda elektronická cigareta, nebo její součásti neobsahují látky, které by mohly díky dlouhodobému používání e-cigarety poškodit zdraví e-kuřáků. Naši e-cigaretu jsme nechali prozkoumat několika laboratořemi, které potvrdily vydáním příslušných certifikátů její bezpečnost.

Neobávejte se o své zdraví

Naše e-cigareta byla zkoumána několika různými a uznávanými laboratořemi. Tato elektronická cigareta i všechny její součásti nebo doplňky prošly náročnými testy a na základě výsledků získaly certifikáty osvědčující zdravotní nezávadnost. Pokud se tedy rozhodnete pro nákup naší e-cigarety, pak si můžete být více než jisti její bezpečností a nezávadností. S certifikáty se můžete seznámit buď na našich webových stránkách, nebo v naší kamenné prodejně.

5.0
01
Certifikáty zdravotní nezávadnosti naší e-cigarety

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.