Poctivá čistá limonáda z přírodních produktů a bez zbytečných barviv nebo umělých sladidel. Opravdu poctivou chuť a vytříbenou vůni dostanete jenom z českých přírodních surovin. Ty pro vás poctivě sbíráme a vytváříme domácí limonády různých druhů a příchutí. Vždy čisté a jenom z pravých českých surovin. Plná chuť a domácí výroba je vždy zaručena https://www.nakliceno.cz/bezove-sirupy/.

bez

Černý bez a jeho výjimečné schopnosti

Už naše babičky a prababičky chodily na černý bez. Moc dobře věděly, jak jej využít. Zdravý a tělu prospěšný je totiž kořen, květy, plody ale i například listy, které se dají použít jako obklady. Ovšem dnešní doba je trochu jiná, hodně uspěchaná, takže v hektickém dnešním světě není moc místa na chození po loukách a zahradách, nebo po lesích a hledání přírodních zdrojů, zcela typických pro sirupy nebo jiné využití. Ovšem v našem případě je to trochu jinak. Zaměřujeme se právě na přírodu a produkty, které nám dává. Přírodní věci jsou zkrátka zdravé a také dobré.

§  Černý bez má navíc výjimečné účinky na lidské tělo. Používáme právě bobule, které působí skvěle při nachlazení, vyvolává pocení, ničí hnilobné bakterie a čistí zahleněné průdušky. Používá se při bolestech hlavy a zánětech. Dokonce tiší bolesti nervového původu. Má močopudné účinky a díky tomu pročistí vaše tělo.

bobule

Jenomže v dnešní době nemá nikdo čas na to, aby si dělal nějaký sirup z bobulí doma. Proto jsme si řekli, že to uděláme za vás! Můžete posoudit, jak se nám to povedlo!

§  Čistě domácí bezinková limonáda. Nepřidáváme do ní žádné chemikálie, konzervanty ani barviva či umělá sladidla. Čistá příroda v krásné a elegantní skleněné lahvi. Skvěle se hodí jako dárek. Obdarujte svého kamaráda, kamarádku, nebo rodinného příslušníka něčím výjimečným. Čistý zázrak z přírody, které povzbudí a ještě přidá na vaší fyzické zdatnosti! Tak si dejte na zdraví! 

Bezinková limonáda z plodů černého bezu

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.