Každý z Vás určitě někdy viděl, jak se nad ulicemi Vašeho města vznáší horkovzdušný balón. Spousta z vás si řekla, že to není jejich šálek kávy. Věřím ale, že většina s Vás si se zasněným výrazem ve tváři a rukou na čele, tlumící sluneční svit řekla: „To musím zkusit.“ Pokud tomu tak je a vy jste se opravdu rozhodli, že let balónem zkusíte, jste tady více než správně!

Výběr varianty je na vás

Na výběr máte z několika variant vyhlídkových letů. Klasický let, při kterém se stanete pilotem (samozřejmě za dozoru profesionálního pilota). Další možností je let, před kterým proběhne prohlídka vámi zvolené památky a až následně samotné vznášení se v balónu. Jednou z dalších možnýchje romantika pouze ve dvou. Tak co, už máte vybráno?

Balón na obzoru!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.